TİCARET VE İŞ  TERCÜMELERİ ;  
  Dünya küçülüyor, Yabancı Dile ihtiyaç her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada rekabet için geride kalmayın, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan hertürlü çevirileriniz için tercumen yanınızda..  
İş dünyasında sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri, şirketlerin ve bireysel girişimcilerin yurt dışı bağlantıları gereği karşılaştığı ticari yazışma ve belgelerdir. Rekabet ve tutunma çalışmalarının ortasındaki zaman darlığı nedeni ile, son derece önemli olan bu veriler çoğu zaman yanlış yada eksik değerlendirilmektedir. Hemen hemen pek çok işletmede yaygın değerlendirme metodu ise, kurum içi çalışanların bilgisine başvurmak yönündedir. Halbuki, bu son derece riskli bir yöntemdir, her ingilizce bilene her belgeyi teslim etmek basit gibi görünen ancak telafisi güç yanlış anlamalara sebebiyet verebilir.
Tercümen, sizi bu sıkıntılardan kurtarmak için, tüm ticari belge ve yazışmalarınızı sizin adınıza ele alır ve kaynak dilden hedef dile olabilecek en yakın anlamlarıyla  tercüme eder. Yeminli tercümanımız dilerseniz noterden ilgili çeviriniz için apostil (tasdik) alabilir.

Ticari belge kapsamında ele aldığımız başlıklardan bazıları şunlardır;

Ticari dokümanlar, formlar ve yazışmalar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar vb.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!