BİZ KİMİZ ?;  
  Dünya küçülüyor, Yabancı Dile ihtiyaç her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada rekabet için geride kalmayın, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan hertürlü çevirileriniz için tercumen yanınızda..  
Tercumen ® uzun yıllar yurtdışında bulunmuş dil konusunda uzman bir çekirdek kadro tarafından dünya kalitesinde dil çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. İngilizce, Almanca ve Türkçe resmi dillerinde hizmet veren Tercumen.Net, bir çok firma ve organizasyonla işbirliği içinde çalışmaktadır.
Yalnız Türkiye'deki yabancı dil ihtiyaçlarının ötesinde, tüm dünyaya yönelik hizmet vermeyi hedefleyen kuruluşumuz, bünyesinde yurt dışında yüksek eğitim almış,  tecrübeli ve noter yemin belgeli bir profesyonel kadro ile de çalışmaktadır.
Kadrosundaki çevirmenleri arasında yabancı uyruklular, çifte vatandaşlar, mühendis, işletmeci, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b. gibi çok değişik alanlarda, branşlarında uzman kişiler bulunmaktadır..
Dil konusunda verilen hizmet çeşitliliği ve kalite prensipleri açısından rakipsiz olan kuruluşumuz, globalleşen dünyada hep sizin yanınızda olacak.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!