POP ÖDEME ;
  Websitenizi, yada herhangi bir dökümanı acilen kaynak dilden hedef dile çevirtmeniz mi gerekiyor? Ancak hiç nakitiniz yok!  Nakitiniz var ama daha önemli başka bir iş için mi size lazım? O zaman hiçbir yerde bulamayacağınız bu ödeme sistemi tam size göre.
Nedir Pop-Ödeme?

Pop Ödeme, internette sitesi bulunan webmasterlar için düşünülmüş alternatif bir ödeme metodudur. Kişi, çevrilmesini istediği websitesi, döküman veya herhangi bir belgeyi, bize ulaştırır ancak çeviri hizmet bedelini nakit olarak ifa etmez. Kişi, hizmet bedelini kendisine vereceğimiz bir url adresine pop-up açarak öder. Sözkonusu url adresinde, bizim daha önceden belirlediğimiz site adresleri mevcuttur. Pop-Up açtığınız url, her açılışta farklı bir adrese yönlenir. (Sabit tek bir site de olabilir). Random (karışık) olarak yönlendirilen bu siteler, grubumuza ait siteleri içermektedir. Pop-Up açtığınız sayfadaki site adresleri kesinlikle "pornografi, yasadışı içerik vb" unsurlar içermemektedir.

Nasıl Başvurulur?

Pop Ödeme sistemi ile ödeme yapmak isterseniz, bunu bize mail ile bildirmeniz gerekmektedir. Bu hizmetten yalnızca tekil hitiniz 1000+ seviyesinde ise yararlanabilirsiniz. Fiyatlama aşağı yukarı gönderdiğiniz ziyaretçiye göre yapılır. Gönderdiğiniz her 500 ziyaretçi, 1 sayfa olarak kabul edilir. Diyelim, 10 sayfalık bir çeviri yaptırdınız, (1 sayfa 1000 boşluksuz karakter demektir, 10sayfa*1000karekter:10.000 karakter) bu durumda, 5000 ziyaretçi gönderir iseniz, çeviri hizmet bedelinizi ödemiş oluyorsunuz. Detaylı bilgi için bizimle irtibat kurunuz. Bu tahmini fiyatdır, asıl fiyat karşılıklı mütebakattan sonra açıklanır.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!