SIK SORULAN SORULAR;  
  Dünya küçülüyor, Yabancı Dile ihtiyaç her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada rekabet için geride kalmayın, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan hertürlü çevirileriniz için tercumen yanınızda..  
HİZMET BEDELİ ÖDEMESİ
Çalışmalarımızın karşılığını nasıl ödeyeceğiz ?
Çalışma bedelleri karşılığı banka havalesi, internet sitemizden kredi kartınızla online ödeme, paypal ile ödeme. Ayrıca webmasterlar için pop-ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
Çalışma bedelinin tercüme teslimi öncesinde ne kadarını ödemeliyim ?

Çalışmanın büyüklüğü ve tamamlanma süresi dahilinde 1 ile 3 günlük çalışmaların tamamı, Daha uzun süren çalışmaların bedelin % 75 i peşin % 25 i iş teslimi öncesinde alınır. Süresine bakılmaksızın 200 milyona kadar olan çalışmaların tamamı peşin alınır.

Kurumsal ödeme planımız doğrultusunda nasıl çalışabiliriz?

Uluslararası İngilizce, Almanca şirket yazışmaları için bizi özel danışman olarak atadığınız takdirde, organizasyonunuzun iş akışına bağlı olarak belirleyeceğimiz aylık sabit bir bedel karşılığında bizimle çalışabilirsiniz. Bu hizmetimiz için lütfen fiyat isteyiniz.

Fatura Kesiyor Musunuz ?

Tercüme fiyatlarımızın tamamı kdv hariç belirlenmiştir. Fatura İsteğiniz doğrultusunda %18 kdv + %2 işlem harcırahı toplam tercüme ücretine eklenir ve adresinize gönderilir.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!