PAYPAL ÖDEME SİSTEMİ HAKKINDA;  
   

PAYPAL NEDİR ?

Paypal, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmamızı ya da istediğimiz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmemizi sağlayan, dünya genelinde 50.000.000 u aşkın kişi tarafından kullanılan bir online bankacılık hizmetidir.

PAYPAL ÜYELİK İŞLEMLERİ ;

http://www.paypal.com adresine girdikten sonra sol üst kısımdaki Sign Up bağlantısına tıklıyoruz. Personal ve Business olarak belirtilen iki hesap türünden biri olan  Personal hesap türünü seçip bunun yanında bulunan listeden de Turkey seçimini yapıyoruz. Daha sonra Continue düğmesine basarak bir sonraki sayfaya geçiyoruz.

Kişisel bilgilerimizi girip, e-posta adresimizi ve Paypal için belirlediğimiz şifreyi forma ekledikten sonra, Paypal kullanıcı sözleşmesini Yes diyerek onaylıyoruz. Sign Up düğmesine basarak bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Bu sayfada Paypal ile para yollayabilmeniz için gerekli olan kredi kartı bilgilerini girmemiz gerekiyor. Bu işlemleri bitirdikten sonra e-posta adresimize gelen bağlantıya tıklayarak hesabımızı aktif hale getirebiliriz. (confirmation) Evet bu işlemi de tamamlandığımıza göre  artık Paypal üyesi olmuş bulunuyoruz. Öyleyse şimdi hesabımızı kullanarak neler yapabileciğimize bir göz atabiliriz.  

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!