KIYMETLİ EVRAK TERCÜMELERİ ;  
  Dünya küçülüyor, Yabancı Dile ihtiyaç her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada rekabet için geride kalmayın, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan hertürlü çevirileriniz için tercumen yanınızda..  

Bir iş görüşmesine yada okul başvurusuna davet edilirsiniz ve mülakatçı sizden o ana kadar aldığınız tüm sertifikaları, belgeleri, diplomaları, tercüme edilmiş bir biçimde ibraz etmenizi ister. Yada, yurt dışı kaynaklı bir işiniz vardır, belki kredi alacaksınızdır ve görüşmenizde yine sizden tüm kimlik bilgilerinizin asılları ile beraber tercüme edilmiş halleri talep edilir. Vize görüşmesine gidersiniz, üzerinize kayıtlı pek çok gayrimenkul, menkul kıymetler, tapu vb. belgelerin çevirilerini vize formu ile birlikte sunmanız gerekir. Örnekleri daha da artırmamız mümkün.

 

Tercumen.Net, Bu gibi durumlardaki sıkıntılarınızı gidermek için kıymetli evraklarınızı sizin adınıza ele alır ve kaynak dilden hedef dile olabilecek en yakın anlamlarıyla  tercüme eder. Yeminli tercümanımız dilerseniz noterden ilgili çeviriniz için apostil (tasdik) alabilir.

 
Kıymetli Evrak kapsamında ele aldığımız başlıklardan bazıları şunlardır;
 

Sertifikalar, Diplomalar, Transkriptler, Nüfus Kağıdı, Sürücü Belgesi, Sabıka Kayıtları, Terhis Belgesi, Askerlik Tecil Belgesi, Vekaletname, Kaza Tutanakları, Vize Başvuru Belgeleri, Tapu, Banka Maaş yazısı, Kalite güvence belgeleri, kullanma kılavuzları, Gazete küpürleri vb. olup bunlarla sınırlı değildirler.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!