FİLM, CD, DVD, SUNUM ÇEVİRİLERİ ;  
  Dünya küçülüyor, Yabancı Dile ihtiyaç her geçen gün artıyor. Globalleşen dünyada rekabet için geride kalmayın, A'dan Z'ye ihtiyacınız olan hertürlü çevirileriniz için tercumen yanınızda..  
CD, DVD vb. dijital ortamlara kaydedilmiş film ve Powerpoint sunum dosyaları, iş dünyasında sıklıkla kullanılır. Gerek seminerlerde, gerekse tanıtım toplantılarında başvurulan bu yöntem müşterilerinizin üzerinde etkili olmasına karşın, kaynak dilden hedef dile çevirmede yaşanan güçlük, çoğu kez zaman kaybına yol açmaktadır.
Tercümen, sizi bu sıkıntılardan kurtarmak için, ilgili dijital belgeyi sizin adınıza ele alır ve kaynak dilden hedef dile tercüme eder.
Bu tarzdaki, yazılı tercüme hizmetlerimizi aşağıdaki başlıklar altında vermekteyiz;
Cd Film, CD, DVD, Kaset, Mikro kaset, Dat, Video kasetler, Mpeg, Wave, v.b. bilgisayar formatlarında kaydedilmiş ses ve görüntü dosyaları, Toplantı kayıtları, konferans, seminer, televizyon, radyo kayıtları bu kapsamda tercüme edilir.
Tercümeler isteğinize bağlı olarak, word dosyası üzerinde internet üzerinden yada kargo ile kağıda basılı olarak size ulaştırılır.

 
 
Pop Ödeme :

  Tercüme hizmet bedelinizi pop-up açarak ödeyin

Ayrıntılar

 
enter now
   

       

English | Türkçe | Deutsch

 
 
               
  Gönderileriniz Yurt İçi Kargo İle Yapılır Ödemeleriniz PayPal Sistemi İle Güvende !! Kredi Kartlarınızı Kabul Ediyoruz Tercumen "Go Translators" Üyesidir

Yurt Dışı Teslimatlarınız Ups ile Yapılmaktadır

Tercumen.Net, Bizim Tercümelerimiz Çok Net!